2006
Kapelu zakládají v dubnu kytarista Jack a basák (+vokál) Maňas poté, co oba založili a následně postupně opustili své dosavadní působiště, kapelu NEKROLOG. Za bicí si sedá zkušený bubeník Crow, kterému se právě rozpadla jeho kapela CROWLAND...
První koncert odehráváme, už pod názvem KILLHIM!, 2. září v Dolním Podluží na open-air festivalu v čele s PANDEMIí. Do konce roku ještě dalších 5 koncertů, mj. s ISACAARUM nebo SOLFERNUS.

2007
12.ledna nahráváme v českokamenickém studiu Silence S.E. (což je mimochodem u nás ve zkušebně) "Promo 2007" se skladbami "Zmar" a "Sám sobě bohem". Na promo vychází několik dobrých recenzí na internetových zinech (Metal Swamp, Panda Zine, Whiplash,..)... Z koncertů v tomto půlroce si zaslouží vyzdvihnout především velikonoční akce Easter Fucking Massacre v Rumburku společně s DEBUSTROL, FLESHLESS ad. Od půlky května do konce srpna pozastavuje koncertní činnost kapely Maňasova účast na jednom z velkých emerických bijáků :-)
V září odehráváme 2 koncerty, poté ukončujeme spolupráci s kytaristou Jackem.
Na jeho místo přichází Láďa, jinak kytarista spřízněných NOCTURNAL EMISSION. Zrušení se dočká naštěstí pouze jedna akce, navíc pořádaná Maňasem. V listopadu máme nacvičeno 6 skladeb a můžeme odehrát první koncert v nové sestavě v Hradci Králové jako předkapela DEBUSTROLu. Do konce roku ještě 3 akce, z toho jedna s další z českých legend, kapelou TÖRR.

2008
Tento rok pro nás koncertně začíná 19.1., kdy hrajeme ve skvělém Plzeňské klubu Pod Lampou na akci Decadent Winter vol. II skoro pro 150 lidí. 2.2. pak skvělá akce v Teplicích jako support na jedné zastávce evropského turné brazilských NERVOCHAOS. 16.2. pak natáčíme opět ve studiu Silence SGS singl "Ta bolest" z připravovaného CD a dáváme ho na web volně ke stažení.
V březnu přichází další změna v sestavě: z hudebních důvodů byl odejit bubeník Crow, jeho nástupcem se stává Ondra (jinak také NOCTURNAL EMISSION). Související změnou je i to, že se stěhujeme do zkušebny v Benešově nad Ploučnicí. V tomto složení odehrajeme jeden koncert a poté se do kapely vrací Jack - takže pokračujeme ve čtyřčlené sestavě o dvou kytarách!!